O nas

Sme technologickou spoločnosťou, ktorá funguje na českom trhu už 11 rokov. Venujeme sa digitálnym technológiám a vývoju elektronických komponentov pre obchodné spoločnosti. Máme vlastné pobočky v Číne a Hongkongu a dohliadame tak priamo na mieste na kvalitu výroby.

Pri našich obchodných cestách do Ázie (Čína, Hongkong, J. Kórea, Japonsko, ...) nás fascinovala elektromobilita a jej výhody pre pohyb v meste aj mimo neho. Preto sa tejto oblasti už takmer 6 rokov venujeme. Výsledkom je uvedenie elektrokolobežiek BLUETOUCH na český, slovenský a maďarský trh.

Naším cieľom je prinášať do těchto krajín najnovšie trendy v elektromobilite.

Rozširujúce sa portfólio e-kolobežiek BLUETOUCH zahŕňa kategóriu hravých, svietiacich e-kolobežiek pre deti, mestské e-kolobežky s nízkou hmotnosťou a mimoriadne jednoduchým skladaním a rozkladaním, ako aj vysoko výkonné e-kolobežky, ktoré dokážu na jedno nabitie prejsť až 70 km. Skrátka, elektrické kolobežky bez kompromisov.

Koncom minulého roka sme na trh uviedli aj výkonné elektrické choppery BT Glider v štyroch farbách. 

Veľký dôraz kladieme na kvalitu.

Pravidelne kontrolujeme proces výroby priamo v továrni. Používame kvalitné batérie: pre naše „veľké" elektrokolobežky BT500  používame renomovaného výrobcu batérií, spoločnosť LG. Tieto batérie sú dimenzované na minimálne 800 jednotlivých nabití. Tým môžeme našim zákazníkom poskytnúť až 48 000 prejdených kilometrov s jednou batériou.

Máme vlastné servisné stredisko a vyškolených technikov. A v našej ponuke nájdete aj množstvo príslušenstva, ktorým si môžete Vašu elektrokolobežku ešte viac vylepšiť.

BT800