Sme technologickou spoločnosťou, ktorá funguje na českom trhu už 9 rokov. Venujeme sa digitálnym technológiám a vývoju elektronických komponentov pre obchodné spoločnosti. Máme vlastné pobočky v Číne a Hongkongu a dohliadame tak priamo na mieste na kvalitu výroby.

Pri našich obchodných cestách do Ázie (Čína, Hongkong, J. Kórea, Japonsko, ...) nás fascinovala elektromobilita a jej výhody pre pohyb v meste aj mimo neho. Preto sa tejto oblasti už takmer čtyri roky venujeme. Výsledkom je uvedenie elektrokolobežiek BLUETOUCH na český, slovenský a maďarský trh.

Naším cieľom je prinášať do těchto krajín najnovšie trendy v elektromobilite.

Naše portfólio zahŕňa najlacnejšie mestské elektrokolobežky s nízkou hmotnosťou a extrémne ľahkým zložením a rozložením i veľmi výkonné elektrokolobežky, na ktorých prejdete až 60 km na jedno nabitie a frčíte rýchlosťou až 50 km/h.

Veľký dôraz kladieme na kvalitu.

Pravidelne kontrolujeme proces výroby priamo v továrni. Používame kvalitné batérie: pre naše „veľké" elektrokolobežky BT350, 500 a 800 používame renomovaného výrobcu batérií, spoločnosť LG. Tieto batérie sú dimenzované na minimálne 800 jednotlivých nabití. Tým môžeme našim zákazníkom poskytnúť až 48 000 prejdených kilometrov s jednou batériou.

Máme vlastné servisné stredisko a vyškolených technikov. A v našej ponuke nájdete aj množstvo príslušenstva, ktorým si môžete Vašu elektrokolobežku ešte viac vylepšiť.

BT800