Kontakt

BlueTouch, s.r.o.

O BlueTouch, s.r.o.

 

Sme technologickou spoločnosťou, ktorá funguje na českom trhu už osem rokov. Venujeme sa digitálnym technológiám a vývoju elektronických komponentov pre obchodné spoločnosti. Máme vlastné pobočky v Číne a Hongkongu a dohliadame tak priamo na mieste na kvalitu výroby.

Pri našich obchodných cestách do Ázie (Čína, Hongkong, J. Kórea, Japonsko, ...) nás fascinovala elektromobilita a jej výhody pre pohyb v meste aj mimo neho. Preto sa tejto oblasti už takmer čtyri roky venujeme. Výsledkom je uvedenie elektrokolobežiek BLUETOUCH na český, slovenský a maďarský trh. Naším cieľom je prinášať do těchto krajín najnovšie trendy v elektromobilite. Naše portfólio zahŕňa najlacnejšie mestské elektrokolobežky s nízkou hmotnosťou a extrémne ľahkým zložením a rozložením i veľmi výkonné elektrokolobežky, na ktorých prejdete až 60 km na jedno nabitie a frčíte rýchlosťou až 50 km/h.

Veľký dôraz kladieme na kvalitu. Pravidelne kontrolujeme proces výroby priamo v továrni. Používame kvalitné batérie: pre naše „veľké" elektrokolobežky BT350, 500 a 800 používame renomovaného výrobcu batérií, spoločnosť LG. Tieto batérie sú dimenzované na minimálne 800 jednotlivých nabití. Tým môžeme našim zákazníkom poskytnúť až 48 000 prejdených kilometrov s jednou batériou.

Máme vlastné servisné stredisko a vyškolených technikov. A v našej ponuke nájdete aj množstvo príslušenstva, ktorým si môžete Vašu elektrokolobežku ešte viac vylepšiť.

  

Kontaktné údaje

BlueTouch, s.r.o.

výrobca a výhradný dovozca na Slovensko

kontaktná adresa: Panská 239/8 . 811 01 Bratislava . Slovensko

kancelária a showroom: Jihlavská 17 . 140 00 Praha 4 . Česká republika 

telefón: + 421 2 333 310 59 (v pracovné dny 9:00-16:30)

Email: info@bluetouch.sk

 

 

 

 

Poptávkový formulár

Prihlásenie