Ako si vybrať elektrický skuter

Co je dobré zvážit pri výbere elektrokolobežky?

Co je dobré zvážit pri výbere elektrokoloběžky?
 1. Výkon motora býva parametrom číslo jedna, ktorý hrá zásadnú úlohu pri výbere elektrokolobežky
 2. Dostatočný dojazd. Nechcete predsa zostať niekde visieť v poli, že? BT350, BT500 a BT800 majú dojazd až 60 km na jedno nabitie batérie.
 3. Rýchlosť skladanie a typ skladacieho mechanizmu
 4. Typ batérie. Batéria je najdrahší z komponentov na elektrokolobežke, vyplatí sa hľadať osvedčené značky. My sme testovali, testovali a testovali a značkové LG batérie sú naším veľkým favoritom!
 5. Zaistenie kvalitného značkového servisu. BlueTouch disponuje vlastným servisným tímom profesionálnych technikov, ktorí sú vám k dispozícii za každého počasia. Poradí, pomôžu, opraví, vyladí či zostaví, vybaví rýchlo záručné aj nezáručnej opravy.
 6. Spôsob užívania. Plánujete každodenne jazdy do práce alebo do školy, potrebujete rýchlo zložiť e-kolobežku do skrinky, alebo ste fanúšikom dlhých výletov do prírody?
 7. Terén, kde budete najviac jazdiť a veĺkosť pneumatík
 8. Dostatočný výber náhradných dielov a doplnkov presne k vybranému typu elektroklobežky
  Zaistenie kvalitného značkového servisu - vyvarujete sa neskorších problémov pri reklamácii "no name" ekolobežek z eBay a pod.
 9. Dostatočná ochrana e-kolobežky pred vniknutím vody či prachu do stroja - BlueTouch e-kolobežky majú vysoký stupeň ochrany IPS 65
 10. Pre jazdu na e-kolobežke BlueTouch nepotrebujete vodičský preukaz

BT800