HORÚCI LETNÝ TRHÁK! E-kolobežka BT501 so značkovou batériou LG a dojazdom 60 km za 799 EUR. TO CHCEM VIDIEŤ!

Elektrovozíky BLUETOUCH Rid-e

Výkonný elektrický vozík v štýle motoriek

Elektrický vozík BLUETOUCH Rid-e je trojkombináciou stabilného, robustného podvozku s anatomicky tvarovaným, pohodlným sedadlom v športovom štýle a vysoko výkonného elektrického pohonu.

Elektrovozík Rid-e

Táto inovácia v segmente elektrických invalidných vozíkov je spoľahlivým a výkonným dopravným prostriedkom pre rôzne potreby v každodennom živote a pri voľnočasových aktivitách. Rid-e bez problémov zvláda manipuláciu v mestskom prostredí, ako aj cestovanie v teréne. Je ideálny aj na dlhé výlety do prírody.

BT Rid-e elektrovizík s vysokým dojezdem

Kladieme dôraz na jednoduchú manipuláciu, jazdnú stabilitu a bezpečnú prevádzku

Prekvapivo výkonný motor, spoľahlivý vynikajúci dojazd vďaka značkovej Li-Ion batérii SAMSUNG a atraktívny dizajn sú ďalšími dôvodmi, prečo je Rid-e ideálnym dopravným prostriedkom a skvelým pomocníkom pre klientov s postihnutím dolných končatín, ako aj pre starších ľudí.

Po odpojení pohonnej jednotky možno podvozok používať ako samostatný mechanický invalidný vozík.

Rid-e elektrický vozík s baterií samsung

Motorkárom môžeš byť celý život. Možno aj po nehode alebo so zníženou pohyblivosťou. Vášeň pre motocykle zostáva v srdci. Vďaka Rid-e môžete opäť jazdiť rýchlo ako vietor!

Rid-e elektrický vozík na silnici jako motorka

Chcete si elektrický vozík Rid-e pozrieť alebo sa na ňom len previezť a vyskúšať si ho? Žiadny problém. Radi vás privítame v našom showroome v Prahe 4. Vozíky Rid.e dodávame aj na Slovensko.