Preprava a platba

Doprava

Vami zakúpené elektrokolobežky vám dopravíme ZADARMO prostredníctvom rýchlej kuriérskej služby DPD 

Možnosti platby

PLATBA prostrednictvom platobnej karty alebo RÝCHLYM ONLINE prevodom z účtu

Prajete si zaplatiť vašou platobnou kartou? Je to jednoduché, bezpečné a veľmi rýchle. Ihneď po potvrdení Vašej objednávky vás presmerujeme na zabezpečenú platobnú bránu GoPay, v ktorej môžete uskutočniť vašu platbu za elektrokoloběžku či príslušenstvo. Vložíte číslo vašej platobnej karty, dátum expirácie a bezpečnostný kód. Ihneď po uskutočnení platby sa vám zobrazí stav platby "ZAPLATENÉ".

PLATBY  

 

V prípade platby rýchlym on-line bankovým prevodom (tzv. Platobná tlačidla) budete presmerovaní na príslušnú stránku Vašej banky, kde vykonáte jednoducho platbu cez vaše internetové bankovníctvo. Akonáhle prebehne on-line overenie platby, objednávka sa považuje za zaplatenú a pridelí k rýchlemu vybaveniu. Ak sa platba z akéhokoľvek dôvodu neuskutoční, budete o tom informovaný a môžete znovu skúsiť zadať platbu alebo vybrať inú on-line platbu.

banky  platby

 PLATBA PROSTREDNÍCTVOM DOPLNKOVÉHO PREVODU NA ÚČET

Pri zaslanie potvrdenia objednávky emailom vám zasielame aj číslo nášho bankového účtu vedeného v KB, na ktorý môžete uhradiť platbu za vašu objednávku. Po pripísaní danej čiastky na náš bankový účet vám ihneď odošleme váš tovar. Číslo nášho účtu je: 107-7904030247/0100. SWIFT kód: KOMBCZPPXXX, IBAN: CZ1501000001077904030247. Ako variabilný symbol prosím uveďte číslo vašej objednávky.